گروه صنعتی رفیع | تولید و عرضه کننده تجهیزات پشتیبانی کابل برق

قیمت براس بوش فلزی و پلاستیکی + استعلام قیمت روز براس بوشن

قیمت براس بوش فلزی و پلاستیکی + استعلام قیمت روز براس بوشن

قیمت براس بوش فلزی و پلاستیکی + استعلام قیمت روز براس بوشن

یکی از اتصالات لوله فولادی و پلاستیکی برق که اجازه اتصال بدون درز لوله‌های برق را می‌دهد، براس بوش است. این قطعه مانند یک اتصال دهنده میان لوله‌های مختلف برق و اتصال لوله به سایر تجهیزات مانند جعبه تقسیم بوده که وظیفه جلوگیری از تخریب و آسیب دیدگی کابل‌ها را برعهده دارد.

برای یک پروژه با سیم کشی به وسیله لوله‌های برق، معمولا نیاز به چندین عدد براس بوش است تا بتوان لوله‌های مختلف را به یکدیگر متصل کرد. از این رو قیمت براس بوش می‌تواند اهمیت بسیار زیادی روی نتیجه لوله کشی برق به همراه داشته باشد. در ادامه مقاله قصد بررسی قیمت این محصولات در سیستم برق کشی را داریم.

قیمت براس بوش چقدر است؟

براس بوش یکی از اتصالات لوله فولادی است که به شکل استوانه طراحی شده و دو سر لوله‌های فولادی را به هم متصل می‌کند. برای اینکه بتوان سیم و کابل‌های روکش دار و بدون روکش را با ایمنی بالا از لوله‌های برق عبور داد، می‌توان از بوشن استفاده کرد. در این صورت یک اتصال ایمن و محکم میان لوله‌ها ایجاد می‌شود. این قطعه می‌تواند با تعداد کم یا زیاد برای سیم کشی‌های برق مورد استفاده قرار گیرد و به کارفرمایان حق می‌دهیم که به قیمت براس بوش اهمیت زیادی بدهند.

قیمت این محصول وابسته به معیارهای مختلفی است. به دلیل اینکه لوله‌های فولادی دارای تنوع زیادی هستند، بدیهی است که باید بوشن‌ها نیز با تنوع بسیار بالایی تولید شوند تا بتوان آن‌ها را برای متصل کردن لوله‌های برق مورد استفاده قرار داد. از این رو نمی‌توان قیمت مشخص و ثابتی را برای بوشن‌های فلزی و یا پلاستیکی در نظر گرفت. ضمن اینکه این محصولات در سایزبندی‌های مختلف از جمله ۱۳ تا ۳۶ ساخته می‌شوند.

مقاله پیشنهادی:   لوله خرطومی سایز کوچک؛ کاربرد، ابعاد و قیمت

قیمت این محصولات وابسته به میزان متریال به کار رفته برای ساخت آن‌ها، ابعاد (قطر داخلی و خارجی)، نوع پوشش به کار رفته برای ساخت براس بوشن، کیفیت و همچنین برند تولید کننده تعیین می‌شود. جنس عامل مهمی برای تعیین قیمت این اتصال دهنده‌ها است و باید با توجه به محل نصب آن‌ها، بهترین و مقرون به صرفه ترین بوشن‌ها را سفارش داد.

قیمت براس بوش چقدر است؟

قیمت براس بوش پلاستیکی

پلاستیک به عنوان یک ماده ارزان قیمت و مقاوم در برابر رطوبت، ضربه و آب و نارسانا بودن به یکی از متریال‌های عالی برای ساخت لوله‌های برق و براس بوش تبدیل شده است. بوشن پلاستیکی می‌تواند برای اتصال انواع لوله‌های فلزی یا پلاستیکی برق مورد استفاده قرار گیرد و با اتصال ایمن و بدون درز، عملکرد عالی را در سیستم برق رسانی از خود نشان دهد.

یکی از برتری‌های براش بوش پلاستیکی نسبت به براس بوش فلزی، قیمت مناسب آن است. قیمت براس بوش پلاستیکی ارزان‌تر از انواع براس بوش‌های فلزی بوده و همین موضوع استفاده آن‌ها را با تعداد بالا، به صرفه‌تر می‌کند. با این حال جنس پلاستیک و میزان مقاومت آن در برابر فشارهای مکانیکی، می‌تواند روی قیمت نهایی آن تاثیرگذار باشد.

قیمت براس بوش فلزی

فلز جزء متریال‌های گران قیمت برای ساخت بوشن است. همین موضوع باعث شده تا قیمت بوشن فلزی نسبت به بوش پلاستیکی افزایش پیدا کند. قیمت براس بوش فلزی بسته به نوع فلز به کار رفته برای ساخت این محصولات متفاوت است. در حال حاضر متداول‌ترین فلزاتی که می‌توانند برای براس بوشن استفاده شوند شامل ورق گالوانیزه و ورق برنجی هستند که هر کدام قیمت روز متفاوتی دارند.

مقاله پیشنهادی:   قوطی کلید گرد گالوانیزه، ساختار باکیفیت، استاندارد و ضد زنگ

قیمت براس بوشن گالوانیزه

قیمت براس بوشن گالوانیزه

پوشش گالوانیزه یکی از پوشش‌هایی است که به منظور مقاوم سازی فولاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پوشش که از جنس روی است، مقاومت بالایی به فولاد داده و آن را در برابر رطوبت، ضربه و خط و خش مقاوم سازی می‌کند. براش بوشن گالوانیزه فلزی از جمله مقاوم‌ترین بوشن‌های موجود در بازار است که ضمن داشتن کیفیت بالا، می‌تواند ماندگاری بسیار زیادی نیز داشته باشد.

قیمت بوشن فلزی گالوانیزه نسبت به بوشن‌های برنجی یا آلومینیومی بیشتر است؛ چرا که نوع پوشش به کار رفته در این محصولات گران قیمت‌تر می‌باشد. البته باید توجه کنید که براس بوشن گالوانیزه گرم و سرد از نظر قیمتی با هم متفاوت هستند. پوشش گرم گالوانیزه معمولا قیمت بالاتری نسبت به پوشش گالوانیزه سرد دارد.

قیمت بوش برنجی

برنج یکی از فلزات بسیار پرکاربرد در صنایع برق کشی است. این فلز رسانا مقاومت بالایی در برابر تغییر رنگ دارد و در برابر رطوبت یا معرض هوا، تغییر رنگ نمی‌دهد. همین موضوع بحث زیبایی شناختی این محصول را چندین برابر افزایش داده است. قیمت براس بوش برنجی نسبت به براس بوش پلاستیکی بیشتر است و دلیل این موضوع هم بالا بودن قیمت برنج می‌باشد. با این حال به دلیل نوسانی که در قیمت برنج وجود دارد، باید قیمت روز بوشن برنجی را استعلام بگیرید.

تفاوت قیمت براس بوشن پایه بلند و پایه کوتاه

براس بوشن پایه بلند در صورت وجود فاصله زیاد میان لوله‌های برق و یا وجود فاصله میان لوله و جعبه تقسیم مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورتی که این فاصله زیاد باشد، حتما باید از براس بوشن پایه بلند استفاده کرد، در غیر این صورت لزومی برای استفاده از این محصول نیست. دلیل این موضوع هم تفاوت قیمت بوشن فلزی پایه بلند و پایه کوتاه است. براس بوش‌های پایه بلند به دلیل اینکه با متریال‌ها و مصالح بیشتری ساخته می‌شوند، قیمت بالاتری نسبت به براس بوش‌های پایه کوتاه دارند. از این رو فقط در صورت لازم از براس بوش پایه بلند در پروژه‌های لوله کشی برق ساختمان و صنایع مختلف استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی:   انتخاب بهترین بست چنگکی کابل

استعلام تلفنی قیمت براس بوشن با گروه صنعتی رفیع

با توجه به نیاز پروژه‌های ساختمانی و صنعتی مختلف به برق کشی با کمک براس بوشن، گروه صنعتی رفیع امکان خرید این محصولات را با جنس و متریال‌های مختلف برای شما فراهم کرده است. اگر قیمت براس بوشن در اولویت شما است، می‌توانید برای استعلام آن با کارشناسان گروه صنعتی رفیع در ارتباط باشید تا قیمت به روز این محصولات به شما اعلام گردد. گروه صنعتی رفیع به سراسر کشور ایران اتصالات برق و محصولات موجود در سایت را ارسال می‌کند. بنابراین، می‌توانید برای صرفه جویی در هزینه‌های رفت و آمد جهت خرید این اتصالات، همین حالا از طریق سایت سفارش خود را ثبت کنید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


آخرین محصولات


گلند کابل برنجی

گلند کابل برنجی

آخرین مقالات